Köşe Yazısı > Merhaba Sevgili Dostlar

Merhaba Sevgili Dostlar

Artık havalar iyice ısındı ve bahardan hızla yaza doğru bir geçiş yaşıyoruz. Sektörümüzde İstanbul Yerel Seçiminin ardından bir hareketlilik bekleniyor. Altın fiyatlarının düşmesi, Ramazan sonrası işlere olumlu yansıyacaktır. Sizlere yıllardır titiz ve zamanında yayıncılık yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hep daha iyiye hep daha güzel gitme sevdamız, bizi ileriye taşıdı.

Bu ay yine birbirinden güzel haberlerimiz var. Ayrıca merakla beklenen Gaziantep Ortadoğu Fuarı’da 15’inci kez kapısını aralayacak. Bu yıl fuar tekrar Gaziantep ilimize geldi. Fuarın, sektörümüz için hayırlı sonuçlar doğurmasını temenni ediyorum. Gaziantep; Güney Doğumuzun Paris’i kabul ediliyor. Bu güzel şehrimizde güzel bir fuar geçeceğine inanıyoruz.

Ortadoğu Fuarını sizler için yakından takip edeceğiz ve gelişmeleri aktaracağız. Yaz mevsimi ile birlikte düğün sezonu da en üst seviyeye çıkacaktır. Birçok firmamız yeni tasarımlarını bu ay vitrinlere taşıyacak. 4 taksit uygulamasının olumlu etkilerini esnaftan duyuyoruz. Artık önümüzde uzun bir süre seçim olmayacak. Hepimizin işlerimize konsantre olması ve ülkemizin geleceği için çok çalışmamız gerekiyor. Dergimizin yeni sayısında yine sektörümüzün değerli markalarından en yeni haberleri bulacaksınız.

Güzel bir yaz mevsimi geçirelim... Herşey gönlünüzce olsun…