Köşe Yazısı > Fuar ilaç oldu….

Fuar ilaç oldu….

Uzun süredir hasretle beklenen İstanbul Jewellery Show’un 51. Organizasyonu başarıyla icra edildi. 147 farklı ülkeden 36 500 kişi ziyaret etti. Fuarın verimli geçmesi herkesin yüzünü güldürdü. Bu fuarda katılımcı sayısı da en üst düzeye çıkmıştı. Hem ihracat hem de iç piyasa açısından ekstra motivasyon kaynağı oluşturan İJS; sezona herkesin yüksek enerji ile girmesine vesile olacak. Fuar boyunca ekip arkadaşlarımızla birlikte, sosyal medyada başarılı canlı yayınlar yaptık ve gelişmeleri anında sizlerle paylaştık. Fuar boyunca, Gold Diamond stantımızda bizi ziyarete gelen tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Altın fiyatlarının 900 TL rakamlarında kalması halinde bu sezonun çok hareketli geçmesi bekleniyor. Pandeminin etkisinin azalmasıyla binlerce düğün bu sene gerçekleştirilecek. Fuar kapsamında özellikle yeni modeller dikkat çekti. Herkes tatlı bir rekabet içinde ve bu durum herkes için artı olacak.

İMMİB’de Başkan Değişti…Burak Yakın Yeni Başkan…

Sonucu heyecanla beklenen İMMİB seçimleri geçtiğimiz günlerde yapıldı. Oldukça çekişmeli geçen seçimlerde Mustafa Kamar ve Burak Yakın başkanlık koltuğu için mücadele ettiler. 101 oy farkıyla Nadir Metal Rafineri AŞ. CEO’su Burak Yakın yeni İMMİB Başkanı oldu. Gold Diamond ailesi olarak Burak Yakın’a başarılar diliyoruz.

VANATOLİA JEWELLER Show Başlıyor…

İJS’nin ardından Anadolu’daki fuar organizasyonları da start almaya başlayacak. Öncelikle 13-15 Mayıs tarihleri arasında US Fuarcılık tarafından organize edilecek olan ve VAN ilimizde bir ilk olan Anatolia Jewellery Show kapılarını aralayacak. Daha sonra Haziran’da USFA Fuarcılık ve Eylül ayında Start Fuarcılık Gaziantep’te kuyumculuk fuarı düzenleyecekler. Şimdiden fuara katılan ve düzenleyen firmalara başarılar diliyoruz. Anadolu’da özellikle Kahramanmaraş’ta kuyum üretiminin üst seviyeye çıkması, bölge fuarcılığını da güçlendirecektir. Bu arada Ramazan Bayramınızı da en içten dileklerimizle kutluyoruz… Bir sonraki sayımızda yine görüşünceye kadar, sağlık ve mutluluk içinde kalın. Nice güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle….