SEKTÖR > Vatandaş güvenli limanda (altında) huzurlu…

Vatandaş güvenli limanda (altında) huzurlu…

Sedat Yüksel “Kuyumcular yeni sezona çok sıkı bir şekilde hazırlandılar. Vitrinlerini hızla yenileyen, yeni modellere sıklıkla yer veren kuyumcuların iş hayatı daha hareketli geçiyor.”

İstanbul Jewellery Show dönemi geride kaldı. Fuar döneminde kuyum ihracatı yapan firmalarımız arzu ettikleri fuar sonucunu alamadılar. İç piyasa da ise kuyum alışverişi üst seviyeye çıktı. Bilezik takı grubunun önde gelen üreticisi Sedat Yüksel Kuyumculuk; fuar döneminde çok sayıda kuyumcuyu İstanbul Vizyon Park’taki atölyesinde ağırladı. Sezonun en yeni tasarımlarını misafirlerine sunan Sedat Yüksel; yine yeni modellerde çok büyük takdir topladı.

“Her gün bir tasarım yılda 365 tasarım” sloganı eşliğinde çalışmalarını başarıyla sürdüren Sedat Yüksel Kuyumculuk; yeni sezona en yeni koleksiyonlarıyla iddialı giriş yapıyor. Tecrübeli kuyum ustası Sedat Yüksel liderliğinde çalışmalarını sürdüren Sedat Yüksel Kuyumculuk ekibi; her gün mutlaka en az bir yeni tasarımı madene aktarıyor.

Altın fiyatlarının belirli bir rakam çerçevesinde uzun süre istikrarlı gitmesinin sezondaki kuyum alışverişinin verimliliğini üst seviyeye çıkaracağını kaydeden Sedat Yüksel; “Bilezik takı grubu yılın ilk yarısını çok verimli geçiriyor. Birçok kişinin yazın olacak takı ihtiyaçlarını daha erkenden aldığını görüyoruz. Tüketici altın fiyatlarını yakından takip ediyor. Altın fiyatı biraz gerileyince hemen alımlar artıyor. Ürünlerimizi sunduğumuz kuyumcu dostlarımızın siparişlerini yine en hızlı şekilde yanıtlayacağız. Güzel bir yaz sezonu bizi bekliyor” diye konuştu.