SEKTÖR > “Usta işi takılar” yine takdirle karşılandı

“Usta işi takılar” yine takdirle karşılandı

A Usta Kuyumculuğun yeni tasarımlar sektör mensuplarından tam puan aldı

Sektörümüzün tecrübeli markalarından biri olan A Usta Kuyumculuk; artık İstanbul Jewellery Show’a iyice ısındı. A Usta Kuyumculuk; fuar boyunca en yeni tasarımlarını vitrinine taşıdı. Bir kuyumcunun 14 ayar takı grubunda, alyans ve klasik bilezik hariç her tür ihtiyacına yanıt verebilen ürün çeşitliliğine sahip olan A Usta Kuyumculuk; yeni sezona iddialı giriş yapmak isteyen kuyumcuların itici gücü olmaya devam ediyor.

Abdurrahman Usta yönetiminde çalışmalarını Kuyumcukent bünyesinde yürüten, tecrübeli ustalarıyla kuyumcuların yüksek satış yapacakları takılar imal eden A Usta Kuyumculuk; İJS’den mutlu bir şekilde ayrıldı. Yepyeni fuar standında yüzlerce yeni tasarıma yer veren A Usta Kuyumculuk; fuara sıkı hazırlık yapmasının karşılığını, hem mevcut müşterilerinin ilgisi hem de yeni müşteri kazanımıyla elde etmiş oldu.

Birbirinden şık ve yeni modelleriyle dikkat çeken dinamik marka; özellikle 14 ayar takı grubunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. A Usta firma sahibi Abdurrahman Usta; “Başta kalze takı grubu olmak üzere çok farklı tarzlarda yeni modellerimizi fuara yetiştirdik. Fuardan yaklaşık 3 ay önce titiz bir çalışma yaptık. Ramazan döneminin sakinliğini de yeni modeller hazırlama konusunda bir avantaja çevirdik. Yeni modellerimiz çok beğenildi. Değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Özveriyle çalıştılar ve 2024 sezonunun öne çıkan takılarına imza attılar” diye konuştu.

Fuarın hemen Bayram sonrasına gelmesinin ve Pazar gününün fuar takviminden çıkartılmasının yurtiçinden gelen ziyaretçi sayısını az da olsa olumsuz etkilediğini belirten Usta; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sezona çok sıkı hazırlandık. İşini çok seven ve aşkla icra eden bir ekibimiz var. Yeni modellerimizin beğenilmesi bizi ekstra motive etti. Artık fuara iyice adapte olduk. Şimdi fuarda aldığımız siparişleri zamanında yetiştirmek için çalışacağız. Türkiye’nin dört bir yanındaki kuyumcunun tercihi olmayı planlıyoruz. Bu fuarda beklentimizin üstünde çok sayıda yeni kuyumcu müşteri portföyümüze kattık. Sezonun sektörümüz açısından verimli geçmesini temenni ediyoruz.”