SEKTÖR > En iyi yatırım önce sağlığa yapılan sonra da So Chic’a

En iyi yatırım önce sağlığa yapılan sonra da So Chic’a

Ülkemizin ilk konsept, gümüş takı mağazalar zinciri olan So Chic; 19 yıl içinde binlerce takıseveri, birbirinden şık ve tarz takılarıyla mutlu ederken So Chic markasına yatırım yapan kişilerin de hayallerini gerçeğe çevirdi. Bugün itibariyle ülke genelinde 80 mağazası bulunan So Chic; özellikle böylesi sisli piyasa şartlarında en uygun yatırım fırsatları sunuyor.

Ülkemizin çok sayıda şehrinde ve Azerbaycan, KKTC’de mağazaları bulunan So Chic; franchise sistemi ile büyümeye devam ediyor. Şu an itibariyle 80 mağazası bulunan So Chic Altın, Gümüş Mağazalar Zinciri; kısa sürede kendisine yapılan yatırımı sahibine fazlasıyla geri iade ediyor.

Sezgin Group ve So Chic Altın, Gümüş Mağazalar Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin; yaklaşık 120 bin dolar ile en az 50 m2 büyüklüğünde olan bir So Chic mağazasını isteyen yatırımcının açabileceğini ve bu yatırımın ortalama 2 ile 3 yıl içinde sahibine geri döneceğini söyledi.

Yaya trafiğinin yoğun olduğu, şehrin öne çıkan AVM veya popüler caddesinde So Chic mağazası açılabileceğini belirten Hakan Sezgin; “So Chic 19 yıl içinde çok geniş kitlelere ulaştı ve ülkemizin en çok tanınan takı mağazalar zincirlerinden biri oldu. Ulusal çapta ciddi reklam ve tanıtımlara devam ediyoruz. Yakın zaman içinde pırlanta koleksiyonunu da mağaza konseptimize dahil ettik. Altın takı modellerimizin sayısını da her geçen gün arttırıyoruz. İster sektörümüzden olsun ister sektör dışından olsun işini aşkla yapacak, birbirinden güzel takıları satmaktan haz alacak yeni iş ortaklarımızla geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

So Chic mağazası açacak olan kişilere A’dan Z’ye her türlü eğitim desteği de olmak üzere her konuda yardımda bulunduklarını vurgulayan Sezgin; ülkemizin birçok vilayetinde So Chic mağazasının rahatlıkla açılabileceğini, bazı şehirlerimizde de ikinci So Chic mağazasının işletilmesinin karlı bir yatırım olacağını ifade etti.