SEKTÖR > “Luka Teknik” Projet MJP 300W modeline gösterilen yoğun ilgi için sektör mensuplarına teşekkür etti

“Luka Teknik” Projet MJP 300W modeline gösterilen yoğun ilgi için sektör mensuplarına teşekkür etti

Luka Teknik tarafından ülkemize yıllardır ithal edilen Projet 3D Printer Makineleri, kuyumcuların iş hayatına büyük kolaylıklar katmaya devam ediyor. Nisan ayında İstanbul Jewellery Show’da tanıtılan Projet MJP 300W en yeni modele yoğun ilgi oldu. Luka; yeni makineyle ilgili yılın ilk 6 ayında kendisine ayrılan kotayı erkenden doldurdu. Firma yöneticileri sektör mensuplarına yoğun ilgi için teşekkür etti ve 300W ile Türk kuyumculuğunun yine en özel tasarımlara imza atacaklarını söylediler.

Luka Teknik tarafından ülkemize getirilen Projet’in en yeni, akıllı 3D printer modeli MJP 300W; İJS’de fuar yıldızı olduktan sonra yine sektörde popülerliğini artırarak sürdürüyor. Çok yüksek kalite eşliğinde ve bir önceki modeline göre 2 kat daha hızlı işlem yapmasıyla öne çıkan 300W; kuyumculara sunulmadan önce yaklaşık 8 ay test sürecinden geçti.

Ülkemizin seçkin üreticilerinde test edilen 300W; mükemmel sonuçlar elde edilmesinin ardından satışa sunuldu. Fuar öncesi ve sonrasında 300W; Luka’nın Kuyumcukent ofisinde hem yakından incelenebiliyor hem de deneme model çıkarımları yapılabiliyor.

Son dönemde model kalıp alınmasının, ülke içinde de ön plana çıkması 3D Printerlara ilgiyi arttırıyor. Bir dönem ağırlıklı olarak ihracat yapan firmaların tercih ettiği 3D Printerlar artık her kuyum atölyesinin temel ihtiyacı haline geldi. Hafif takı talebine en net yanıtları veren 3D Printer tercihinde, bu alanda uzman olan ve yıllardır sektöre başarılı makineler sunmuş firmaların tercih edilmesi otoriteler tarafından tavsiye ediliyor.