SEKTÖR > Gözünüz AYDIN olsun Özbağ kalitesi Aydın’a geliyor

Gözünüz AYDIN olsun Özbağ kalitesi Aydın’a geliyor

“Özbağ” yeni toptan satış mağazasını Aydın ilimizde açıyor. Kuyumcu dostlarına hep yakında hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Özbağ; ülke çapında genişlemeye devam ediyor. Tecrübeli markanın 11. Adresi Aydın oldu.

Ülkemizin önde gelen kuyum markası “ÖZBAĞ”; ülke çapında kuyumcularla daha yakından iletişim kurmaya ve ticaret yapmaya devam ediyor. Yakın zaman önce 10’uncu toptan satış mağazasını Eskişehir ilimizde açan Özbağ; şimdi de Aydın ilimizde 11. mağazasının kapısını aralayacak.

Özbağ Genel Müdürü Aziz Sözeroğlu; yeni mağazalar açarken, yeni illerde yerleşik düzene geçerken hep müşterilerinin taleplerine kulak verdiklerini, Ege Bölgesi’nde kuyumcular ile daha yakından ticaret yapmak için Aydın’a rotalarını çevirdiklerini söyledi.

Mühim olan sürekli yeni yerler açmak olmadığının altını çizen Aziz Sözeroğlu; “Hizmet kalitemizi hep en üst seviyede tutarak yeni yerler açmalıyız. Yeni bir yerde olalım diye değil farklı bir noktada Özbağ kalitesini kuyumculara yaşatalım diye yola çıkıyoruz” dedi.

Aydın’dan sonra sene içerisinde İstanbul’da toptan satış mağazası açmayı planladıklarını belirten Sözeroğlu; “İstanbul’un Anadolu veya Avrupa yakasında olmamızla ilgili kararımız netleşmedi. Bu konuda fizibilite araştırmalarına devam ediyoruz. Ülke genelinde kontrollü büyümeye devam edeceğiz. Ege’de bir başka noktada daha olabiliriz. Sonrasında Akdeniz’e yönümüzü çevirebiliriz. Açtığımız şubelerimizde o bölgedeki esnafın model beklentisine uygun ürünler vitrinimize taşıyoruz. Yeni açılan Eskişehir şubemiz çok kısa sürede verimli bir çalışma temposu yakaladı” diye konuştu.