SEKTÖR > Halatçı Ahmet’in standında birbirinden güzel takılar ve gerçek VEFA vardı

Halatçı Ahmet’in standında birbirinden güzel takılar ve gerçek VEFA vardı

12 yıldır Anadolu kuyumcusunu yalnız bırakmayan Halatçı Ahmet’i fuarda dostları bir an olsun yalnız bırakmadı. Van Anatolia Jewellery Show’un number one standı Halatçı Ahmet standı oldu. Fuarı ziyaret edenlerin ortak görüşü; “Ahmet usta yıllar içinde çok değerli dostlar biriktirmiş” oldu…

Meslek hayatında 32 yılı geride bırakan Ahmet Esenceli; yaklaşık 14 yıldır markası Halatçı Ahmet ile Van, Hakkari, Muş ve Bitlis’teki kuyumculara altın takılar sunuyor. 8-14-22 ayar olmak üzere, tel bilezik hariç her tür takı grubunu müşterilerine sunan Ahmet usta; ilk kez katıldığı Van Anatolia Jewellery Show’dan mutlu bir şekilde ayrıldı.

Fuar boyunca bölge kuyumcularının yoğun ilgi gösterdiği Halatçı Ahmet standı, geniş kalabalıklara ev sahipliği yaptı. Sezon öncesi en yeni takıları müşterilerine fuar standında toplu bir şekilde tanıtan Ahmet Esenceli; yine dostlarından tam puan aldı.

Başarılı bir fuarı geride bıraktıklarını, fuar boyunca bölge esnafının kendilerine olan yoğun ilgisi için sonsuz teşekkürlerini sunduğunu belirten Ahmet Esenceli; “12 yıldır kar, fırtına, çamur, güneş demeden, en zor koşulları da göze alarak Güneydoğu Anadolu bölgesindeki 4 ilimize ve bu illerimizin onlarca ilçesindeki kuyumculara hizmet sunduk. Fuarda adeta onlardan toplu geri dönüş aldık. Bu kadar yoğun bir ilgi olacağını tahmin etmemiştim. Şimdi bir kez daha anladım ki en değerli hazine gerçek dostlar kazanmakmış” diye konuştu.

Fuar kapsamında stantlarını ziyarete gelen Iğdır, Kars ve Ağrı illerimizdeki esnaflarla da güzel bir iletişim kurduklarını ve bundan sonra mevcut hizmet sundukları illere bu 3 ilimizi de dahil etme kararı aldıklarını belirten Esenceli; “Mevcut iş programımızda yeni illere açılmak gündemimizde yoktu. Iğdır, Kars ve Ağrı’dan gelen esnafın yoğun isteği ile iş seyahat programımıza bu illerimizi de ekliyoruz. Gerekirse yeni mobil ekibimizi devreye sokacağız. Bizim için işlerimizi büyütmekten daha önemlisi mevcut müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin aksamamasıdır” dedi.