SEKTÖR > Özişçi’nin en yeni modellerine müşterilerinden yıldızlı pekiyi

Özişçi’nin en yeni modellerine müşterilerinden yıldızlı pekiyi

Sektörümüzün önde gelen üreticilerinden biri olan Özişçi Kuyumculuk; yine bir İstanbul Jewellery Show döneminde en yeni tasarımlarını ülkemizin dört bir yanından gelen kuyumculara sundu. İstanbul Jewellery Show’a katılan ve büyük beğeni alan, sektörümüzün önde gelen firmalarının gizli gücü Özişçi; aynı zamanda Şeref Efendi Sokak’ta yer alan mağazasında kendi özel koleksiyonlarını da tanıttı. 2024 yılına damga vuracak, en çok satılan takı modelleri arasına girecek olan birçok tasarımda yine Özişçi imzası göreceğiz.

Yılların deneyimli markası Özişçi Kuyumculuk; fuar günlerinde en yeni tasarımlarını sektörün değerli temsilcilerine sundu. Bir kuyumcunun ihtiyacı olan 14 ayar takı grubundaki takı çeşitliliğinin büyük bir bölümüne tek başına yanıt veren Özişçi; hem yeni hem de klasikleşen modelleriyle kuyumculardan sezon önce yine tam puan aldı.

Özişçi Kuyumculuk Firma Sahibi Onur Özişçi; İJS’ye ürün bazında sektörün önde gelen 4-5 firmasının stantlarında yer alarak gizli bir katılım yaptıklarını, müşterilerinin yüksek siparişler almasının sevincini yaşadıklarını, çarşıdaki mağazalarına gelen sektör mensuplarına da çok sayıda yeni model sunduklarını söyledi.

İJS ilk ayağının, sektörümüz için adeta sezon açılışı anlamı taşıdığını vurgulayan Onur Özişçi; “Ülkemizin seçkin perakende kuyumcuları fuar dönemini özellikle beklemişler. Ramazan Bayramı sonrası fuar döneminin denk gelmesi iç piyasa açısından avantaj oluşturdu. Sezon öncesi vitrinlerini en kuvvetli hale getiren kuyumcuların, yeni dönemden beklentileri olumlu. Bu yıl iç piyasanın iyi bir performans ortaya koyacağını ön görüyoruz. Altın fiyatlarındaki istikrar devam ederse, güzel bir sezon hepimizi bekliyor” dedi.

Şimdi mevcut modellerine gelen siparişleri yetiştirmeye gayret göstereceklerini sözlerine ekleyen Özişçi; fuar döneminde hem yeni hem de eski müşterilerini mağazalarında ağırladıklarını, markalarına gösterilen yoğun ilgi için sektör mensuplarına teşekkürlerini sundu.