SEKTÖR > Berrak bir sezon pırıl pırıl bir iş hayatı sizi bekliyor

Berrak bir sezon pırıl pırıl bir iş hayatı sizi bekliyor

Kuyumculuk sektörümüzde uzun yıllar zirkon taş alanında piyasa hizmet sunan Berrak Stone; ülkemizin dört bir yanındaki kuyumculara taş tedarik etmeye devam ediyor. Kuyumcukent Atölyeler Bloğu’nda yer alan ofisinde üst kalite zirkon taşları kuyum üreticisine sunan tecrübeli marka; Anadolu’daki kuyumcuların da taş konusunda başvurduğu ilk adres oluyor. Kısacası Berrak bir sezon ve pırıl pırıl bir iş hayatı için adres belli.

Farklı ölçülerde, envai çeşit renkleriyle ve altın, mücevherde kullanılan üst düzey taş kalitesiyle Berrak Stone; çok sayıda kuyum üreticisinin tercihi oluyor. İstanbul Jewellery Show döneminde Kuyumcukent’e gelen kuyumcuların ziyaret ettiği marka; yeni sezon öncesi tüm taş stoğunu en zengin konuma getirdi.

Berrak Stone Yöneticileri; yurtdışından getirdikleri zirkon taş stoklarında farklı ölçü, kesim ve renklerde binlerce taşa sahip olduklarını, yurtdışında iş birliği yaptıkları firmalarla etkin bir iletişim kurarak, üreticilerin taleplerine hızlı ve net yanıtlar verdiklerini söyledi.

Farklı boy ve ağırlıklarda taş talep edenler için de ayrıca çözüm ürettiklerini, hemen yurtdışında işbirliği yaptıkları firmalarla iletişime geçerek taş tedariğini çok hızlı bir şekilde yaptıklarını vurgulayan Berrak Stone Yöneticileri; “Biz kuyumcuların çözüm ortağıyız. Uzun süredir birbirini tanıyan bir ekiple çalışmalarımızı yürütüyoruz. Markamız 25 yıldır sektörümüze kesintisiz hizmet sunuyor. Son dönemde kuyum ihracatında önemli düşüşleri gözlemliyoruz. Altın fiyat farklılığı, kuyum üreticimizi zor durumda bırakıyor. Doğal olarak zirkon taş talebinde son dönemde azalma oluştu. Yurtiçindeki talepler ise oldukça sıcak” diye açıklamada bulundular .