SEKTÖR > “Rüzgar Stone” sezon öncesi eteğindeki tüm TAŞları müşterilerinin önüne dökecek

“Rüzgar Stone” sezon öncesi eteğindeki tüm TAŞları müşterilerinin önüne dökecek

Titizlikle üretilen takıların en şık görünüme kavuşması için kuyum üreticileri, üzerlerine ışığı yansıtan rengarenk taşlar koyuyorlar. Renkli taşların Dünyasında ise bir bilirkişi yıllardır kuyum üreticisinin hayatına kolaylıklar katıyor. Rüzgar Stone; 12 başarılı yılı geride bırakırken, binlerce takıya ekstra güzellikler kattı. Geniş ürün stoğuyla yeni sezona, çarşıda yenilenen adresi ve Kuyumcukent’teki mağazasıyla titizlikle hazırlanan Rüzgar Stone; zirkon taş arayanların değişmeyen adresi olmaya devam ediyor…

Rüzgar Stone; Kuyumcukent ve Çemberlitaş’ta yer alan satış ofisleriyle, sektörümüzün seçkin markalarına zirkon taşlar sunuyor. Yüzlerce farklı renklere sahip olan zirkon taşları ile takıların en güzel görünüme kavuşmasına büyük katkı sağlayan Rüzgar Stone; ülkemizin en büyük zirkon taş stoğuyla kuyum üreticisinin taleplerine hep olumlu yanıt veriyor.

Rüzgar Stone firma ortağı Hüseyin Eroğlu; Rüzgar Stone bünyesinde çok farklı ölçü, kesim ve renklerde zirkon taşların geniş stoklar eşliğinde yer aldığını, yurtdışında iş birliği yaptıkları firmalarla etkin bir iletişim kurarak, üreticilerin taleplerine hızlı ve net yanıtlar verdiklerini ifade etti.

Beyaz zirkon taşının her yıl en fazla satılan renkli taş kategorisinin üst sırasında yer aldığını kaydeden Hüseyin Eroğlu; “Beyaz taşları bir kenara koyarsak yıl içinde farklı renkler ön plana çıkabiliyor. O yıl ki takı trendleri ve Dünya modası hangi rengin daha fazla öne çıkacağını bize söylemiş oluyor. Mayıs ayında Antalya ve Van’da kuyumculuk sektörümüzün fuarları var. Bu fuarlara katılacak olan firmalarımızın yine birçoğunun zirkon taşlarını tedarik edeceğiz” diye konuştu.

Hediyelik takı gruplarında zirkon taşlı ürünler öne çıkıyor…

Kuyumculuk sektörü açısından çok önemli olan Anneler Günü’nün yaklaştığını hatırlatan Eroğlu; hediyelik takı gruplarında taşlı takıların açık ara daha fazla talep gördüğünü, Anneler Günü öncesi iki mağazalarında taş stoklarını en geniş volüme taşıdıklarını yeni sezonun sektörümüz adına hayırlı olmasını dile getirdi.