SEKTÖR > Anadolu’da Arzu Alyans kalitesini tercih edenlerin sayısı artıyor

Anadolu’da Arzu Alyans kalitesini tercih edenlerin sayısı artıyor

Bugüne kadar binlerce çiftin mutluluğuna, birbirinden güzel ve kaliteli alyans modelleriyle şahitlik yapan Arzu Alyans; Anadolu’da hızla Pazar payını genişletiyor. A kalite alyans müşterilerine sunmak isteyen kuyumcuların vitrinlerinde kendine yer bulan Arzu Alyans; aracılar vasıtasıyla ülkemizin 70 ilinde ürünleri satışa sunuluyor. İstanbul Jewelry Show döneminde Kuyumcukent’te yenilenen mağazasından katılan Arzu Alyans; Anadolu’dan gelen çok sayıda müşterisini ağırlama fırsatı elde etti ve en yeni tasarımlarını tanıttı.

Türk kuyum sektöründe özel alyans işçiliği ile yakından tanınan Arzu Alyans; İJS Fuar döneminde Anadolu’dan gelen müşterilerini ofisinde ağırlama fırsatı yakaladı. Yeni sezonun yeni koleksiyonlarını tanıtan Arzu Alyans; müşterilerinden tam puan aldı.

Arzu Alyans firma ortağı Uğur Cesur; son dönemde Anadolu’daki kuyumcuların farklı kalite skalasına sahip alyanslara mağazalarında yer verdiklerini ve A kalite alyans grubunda Arzu Alyans’ın Anadolu’daki pazar payının hızla arttığını söyledi.

Anadolu’da ‘İstanbul ürünü’ diye bir kavramın bulunduğunu ve kuyumcunun son tüketiciye ürün sunumunda bu detayı sıklıkla dile getirdiğini kaydeden Uğur Cesur; “Anadolu’nun çeşitli illerinde alyans üretimi gerçekleştiriliyor. Son tüketiciye farklı kalitelerde ve farklı bütçelerde alyans sunumu yapılıyor. Rahatlıkla, gözle görülebilecek bu kalite farkını tercih edenler, küçük bir fiyat farkını ikinci plana atarak ürünlerimizi seçiyorlar” dedi.