SEKTÖR > Almera 18 yıllık tecrübesini 3D Printer Dünyasına yansıtacak

Almera 18 yıllık tecrübesini 3D Printer Dünyasına yansıtacak

ALMERA Teknik Malzemeler; Yeni Adresinde 3D Printer Dünyasında taşları oynatacak yeni açılıma hazırlanıyor. Şimdi hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Kuyum üreticisinin hayatını kolaylaştırmak için 18 yıl önce Albert Kasar tarafından temelleri atılan Almera Teknik Malzemeler; Kuyumcukent bünyesinde ikinci adresini açmaya hazırlanıyor. Yıllardır Kuyumcukent zemin katta hizmet sunan mağazasıyla kuyumcuların yakından tanıdığı Almera; şimdi de 3D Printer Dünyasında yeni bir heyecan katacak açılım yapıyor. Tamamen Almera tarafından ithal edilen ve tüm içeriği Almera ekibi tarafından oluşturulan Almera 3D Printer; markanın Kuyumcukent’te yeni açılan ikinci adresinde tanıtılmaya başlandı.

Almera kurucusu ve sektörümüzün tecrübeli ismi Albert Kasar; 3D Printer alanında ilklere zamanında imza attığını hatırlatarak, “3D Printer konusunda mütevazi olamayacak kadar geçmişe ve donanıma sahibiz. Son yıllarda tamamen sarf malzeme üzerine ağırlığımızı vermiş ve bir kuyumcunun sarf malzeme ihtiyacının tamamını tek çatı altında karşılayabilmesine imkan sunmuştuk. Şimdi tekrar hızlı bir şekilde kuyum üretim makine Dünyasına dönüş yapıyoruz. Yine yeniden 3D Printer ama bu sefer çok farklı bir fusion makinesiyle sektörün karşısında olacağız” diye konuştu.

Kuyumcukent 1.katta açılan ikinci adreslerinde tanıtılan Almera 3D Printer makinesinin 3 farklı model ile Türkiye’ye ithal edildiğini belirten Albert Kasar; sözlerini şöyle sürdürdü: “Çinli mühendislerle uzun süren ortak çalışmalar sonrasında yeni makinemiz Dünyaya geldi. 3D Printer Dünyasında nelerin eksik olduğunu, kullanıcının hangi konularda taleplerinin olduğunu çok iyi analiz ettik. Yeni makinemiz; benzersiz kalitede ve yüksek hızda muma fusion kalıp alınmasına imkan tanıyacak. Uygun bütçesiyle de kuyumcularımızın yüzünü güldürecek olan Almera 3D Printer; çok kısa süre içinde ülkemizde en çok satılan 3D Printer makinesi olacaktır. Tüm dostlarımızı Kuyumcukent bünyesindeki ikinci mağazamıza davet ediyoruz. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyoruz. Yeni gelmedik geri döndük.”