SEKTÖR > “Aliz Diamond” Anadolu Kuyumcusunun Gönlünde İz Bırakmaya devam ediyor

“Aliz Diamond” Anadolu Kuyumcusunun Gönlünde İz Bırakmaya devam ediyor

Birbirinden güzel mücevher ve altın takılar üreten Aliz Diamond; yaklaşık 9 yıldır sektörümüzde iz bırakan çalışmalara imza atıyor. Aydın Kandemir ve Taha Yıldız tarafından kurulan marka; son bir yıldır Anadolu açılımına imza attı. İkinci kez Van Anatolia Jewellery Show’a katılan tecrübeli firma; artık bölge kuyumcusunun yakından tanıdığı ve güven duyduğu bir marka haline geldi. Aliz Diamond ve kardeş markası Aliz Gold; kuyumcuların iş hayatına çok iyi geliyor.

İstanbul’da atölyesi bulunan Aliz Diamond; Ankara’da toptan satış ofisi ile ülke çapında 25’ten fazla şehrimizdeki kuyumcuların iş hayatına kolaylıklar katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ikinci kez üst üste Van Anatolia Jewellery Show’a katılan marka; bölge kuyumcularıyla yakın temasına istikrarlı bir şekilde devam ediyor.

Firma ortağı Aydın Kandemir; artık Van’daki kuyumculuk fuarında markalarının olmasını bölge kuyumcusunun ısrarla istediğini, Aliz Diamond’ın, Anadolu’da yeni yeni başlayan mücevher taleplerine etkin bir şekilde yön verdiğini söyledi.

1 yıldır aralıksız olarak Güneydoğu Anadolu’daki illere hizmet sunduklarını ve Aliz Gold’un özel tasarımlara sahip altın takılarının da çok beğenildiğini belirten Aydın Kandemir; “Bölgede artık yeni neslin takıdan ve mücevherden beklentisinde ciddi bir değişim yaşanıyor. Günlük kullanıma uygun mücevher modellerimiz, 14 ayar ağırlıklı altın takılarımız özgün tarzıyla kendi müşteri kitlesini oluşturuyor. Bizim takılarımızı alan kuyumcu dostlarımız, yepyeni ürünler ve tarzlar müşterilerine sunmasının avantajını yaşıyor. Bölgeye olan yatırımlarımıza ve hizmetimize istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz” diye konuştu.

Van Anatolia Jewellery Show’a birçok yeni modellerinin tanıtımını yaptıklarını ve iki markalarına da gösterilen ilgiden memnun bir şekilde fuardan ayrıldıklarını kaydeden Kandemir; “Aliz Diamond ile aynı anda tanıttığımız Aliz Gold’un bölgedeki yükselişi devam ediyor. Mücevher kalitesinde altın takılar üretmeye özen gösteriyoruz. Mücevher üreten ve tasarlayan bir firma olarak altın takı da standartların üstünde ürünler müşterilerimize sunuyoruz. Yılın ilk yarısını başarıyla tamamladık. Yılın ikinci yarısının daha da hareketli geçeceğini tahmin ediyoruz” açıklamasıyla demecini noktaladı.