SEKTÖR > Projet MJP 300W fuara imzasını attı

Projet MJP 300W fuara imzasını attı

3 Kat daha hızlı çalışma gücüne sahip olan ve tanıtıldığı ilk günden buyana büyük ilgi gören, kısa sürede kullanıcısının yüzünü güldüren Projet MJP 300W; İstanbul Jewellery Show’da geniş kitlelerin bilgisine sunuldu. Luka Teknik tarafından ithal edilen Projet’in en son modeli MJP 300W hem hızlıyım hem de kaliteden hiç ödün vermem diyerek, gönülleri fethetti.

Luka Teknik tarafından ülkemize getirilen Projet’in en yeni, akıllı 3D printer modeli MJP 300W; İstanbul Jewellery Show’da sahne aldı. Yüksek kaliteli kalıp çıkaran 300W; çok hızlı işlem yapmasına rağmen kaliteden hiç ödün vermemesiyle dikkat çekiyor.

Ülkemize Luka Teknik Malzeme tarafından ithal edilen, dünyanın en önde gelen 3 boyutlu yazıcı Projet; en yeni modeliyle İstanbul Jewellery Show’da kuyum üreticilerinin karşısına çıktı. Bir önceki modele göre 2 kat daha hızlı performans sergilemesi ve 2 katı yüksek çözünürlükle sunmasıyla dikkat çeken 300W; tüm bunları yaparken kalıp kalitesinden zerre ödün vermiyor.

Luka Teknik firma sahibi, Fener Barlık; fuar öncesi tahmin ettikleri gibi 300W modelinin çok yoğun ilgi gördüğünü, yerli, yabancı fark etmeden tüm kuyum üreticilerinin yeni nesil bu özel 3D Yazıcıyı atölyelerine taşımak istediklerini söyledi.

Kendileri açısından fuarın oldukça verimli geçtiğini, bu yıl itibariyle 300W modelin satış kotasını yıl bitmeden doldurmayı planladıklarını kaydeden Fener Barlık; “Fuarda canlı sunumlar yaptık. 300W tüm hünerlerini sergiledi. Sektör temsilcilerinden daha önce tam puan alan yeni makinemiz, fuar ziyaretçilerini de kendine hayran bıraktı” dedi.

Barlık; fuar stantlarında ayrıca Projet 2500 modelinin yeni versiyonu olan 2500W Plus’ı tanıtma fırsatı da bulduklarını ve yıllardır ürün portföylerinde yer alan 2500’ün yeni versiyonuyla yine çok sayıda kuyum üreticisinin hayatına kolaylıklar katmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.