SEKTÖR > Sanal alemin en güzel tasarımları ONDA….

Sanal alemin en güzel tasarımları ONDA….

www.onkagold.com

Sektörümüzün değerli markalarından biri olan Onka Gold; yeni hizmete giren internet sitesi www.onkagold.com adresinden hem yerli hem yabancı müşterileriyle etkin iletişim kurmayı planlıyor. Özel bir şifre sistemi ile Onka Gold; ürün kataloğunu, internet üzerinden müşterilerinin bilgisine sunacak.

Geçtiğimiz yıl kurulan, hallow takı grubunda faaliyetlerini yoğunlaştıran Onka Gold; yaklaşık 3 aylık titiz bir çalışmanın ardından hizmete giren internet sitesi www.onkagold.com adresini sektörümüzle paylaştı. 6 farklı dilde sunum yapan www.onkagold.com aynı zamanda 7 farklı koleksiyonun genel çizgilerini de sayfalarında sektör mensuplarına iletiyor. Markanın ana rengi olan mavi ve tonlarını sıklıkla kullanan yeni site; sade ve kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor.

Profesyonel bir ekip tarafından çekilen Onka Gold ürünleri tüm güzelliği ile adeta bilgisayarın ekranından çıkıp yanınızda olacakmış gibi muhteşem bir çözünürlük eşliğinde sergileniyor.

Onka Gold İhracat Müdürü Onur Şahin; markalarının hizmete giren internet sitesiyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Günümüz iletişim çağında internet sitemizin en güzel bir şekilde ekranlarda olması için büyük emek harcadık. Sitemizi ziyaret ettiğinizde göreceğiniz görüntünün ürünlerimizin ihtişamını yansıtmasına dikkat ettik. Biz internet sitemizi markamızın yüzü olarak görüyoruz. Çok fazla ürünlerle sitemizin görsel zenginliğini gölgelemek istemedik. İngilizce, Almanca, Arapça, İtalyanca, Türkçe ve Rusça dillerine sahip olan sitemiz ile İhracat çalışmaları kapsamında bizi yakından tanımak isteyenleri, başarılı görseller ile etkilemek istiyoruz. Bilgi çağında Onka Gold’un tüm güzelliklerini gözler önüne serdiğimize inanıyoruz.”

“Sevgililer Günü Hepimiz İçin Çok Önemli”

Yılın en özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü öncesinde çok sayıda yeni tasarımı müşterilerine sunmaya hazırlandıklarını sözlerine ekleyen Şahin; hediyelik takı dendiğinde bilekliklerin ön plana çıktığını, özellikle hafifliğiyle hallow bilekliklerin yılın 12 ayında unutulmaz hediye arayışında olanların imdadına yetiştiğini dile getirdi.