SEKTÖR > Doğru Seçimi yapanlar yine kazançlı çıktılar

Doğru Seçimi yapanlar yine kazançlı çıktılar

Kral Şakir’in yeni sezon koleksiyonu fuara katılan birçok firmanın işlerine olumlu yansıdı. Kralı tercih edenler mutlu kazançlı bir geleceği tercih etmiş oldu…

İstanbul Jewellery Show’da fuara katılan birçok seçkin markanın standında en yeni modelleriyle yerini alan Kral Şakir Kuyumculuk; kendisini tercih edenlerin yine yüzünü güldürdü. Birçok markanın fuarda en çok sattığı hallow takı grubunda Kral Şakir imzasının bulunması tabi ki tesadüf değil.

Sektörümüzün hallow & içi boş takı grubunun önemli üreticilerinden biri olan Kral Şakir Kuyumculuk; fuar sonrasında müşterilerinden bol bol teşekkür aldı. Kral Şakir firma sahibi, deneyimli kuyumcu Şakir Arslan; fuar öncesi yaptıkları yoğun mesainin karşılığını müşteri memnuniyeti ile almalarından büyük mutluluk duyduklarını, markalarını tercih edenleri her zaman olduğu gibi mutlu kıldıkları söyledi.

Fuarda birçok çalıştığı markayı ziyaret ettiğini özellikle sektörümüzün köklü markası Goldium standında ürettiği takıların ön planda olduğunu ve en çok satanlar arasında yer aldığını gururla gözlemlediğini kaydeden Şakir Arslan; “Goldium Kuyumculuk firma yöneticileri Karataş ailesine teşekkür ediyorum. Fuarda bizi en güzel ağırladılar ve bizzat atölyemizde üretilen takıların ülkemizin seçkin kuyumcularının tercihi olduğunu yakından gördük. Goldium markamızın haricinde yine birçok firma farklı koleksiyonlarımızı fuar standına taşıdı. Fuara katılsak ancak bu kadar mutlu olurduk” diye konuştu.

Şimdi önlerinde çok önemli bir Anneler Günü olduğunu belirten Arslan; “Bizim ürün grubumuz özellikle Anneler Günü’nde öne çıkıyor. İçi boş bilekliklerimiz ve kolyelerimiz bu dönemde revaçta olacaktır. Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte hafif takılar öne çıkacak. Mayıs ayında yine Antalya ve Van’da sektör fuarlarımız var. Bu fuarları da yakından takip edeceğiz. Ürettiğimiz takıların ülkemizin 81 vilayetinde olması için istikrarlı çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.